Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery zapewniają ochronę przed insektami, które w okresie letnim próbują dostać się do domów i mieszkań. Zapewniamy Państwu produkty wykonane z wysokiej jakości siatki aluminiowej lub stworzonej z włókna szklanego. Wykorzystywane przez nas trwałe i odporne na warunki atmosferyczne materiały zapewnią Państwu wygodę użytkowania moskitier przez długie lata.

Rodzaje moskitier

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, proponujemy szeroki wybór rozwiązań różniących się od siebie sposobem montażu moskitiery.

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe składają się z siatki oraz lekkiej aluminiowej ramki. Montowane są bezinwazyjnie na haczykach obrotowych. Ich zaletą jest możliwość łatwego zdjęcia ramki po miesiącach letnich, kiedy nie jest już potrzebna. Można ją następnie umyć i przechować do następnego sezonu.

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe gwarantują wygodę korzystania z balkonu lub tarasu. Składają się z siatki oraz solidnej ramy. Montaż na zawiasach sprawia, że otwierają się tak samo jak drzwi. Aby zapobiegać ich samoczynnemu ruchowi np. spowodowanemu wiatrem, wykorzystuje się magnesy.

Moskitiery przesuwne

Działanie moskitier przesuwnych opiera się na szynach jezdnych i rolkach.Tak samo jak inne modele, również moskitiery przesuwne mogą być zamontowane w połączeniu z różnymi rodzajami przesłon okiennych np. plisami czy roletami (również zewnętrznymi).

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane stosowane są głównie w przypadku okien dachowych ale i na zwykłe okna w zależności od upodobań klientów. W miesiącach zimowych, kiedy nie są potrzebne, zwija się je za pomocą mechanizmu sprężynowego do kasety zamontowanej ponad oknem, gdzie bezpiecznie oczekują na kolejny sezon letni.

Wszystkie modele moskitier są przez nas wykonywane na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasowują się do okna, co gwarantuje skuteczną ochronę przed owadami. Profesjonalny montaż moskitier prowadzimy m.in. na terenie Sosnowca, Będzina, Katowic i Czeladzi.