Żaluzje

Żaluzje – Śląsk

W bogatej ofercie przesłon okiennych posiadamy również żaluzje. Mogą Państwo wybierać spośród modeli wykonanych z różnego typu materiałów. Oferujemy nie tylko tradycyjne żaluzje o układzie poziomym, ale również pionowe. Każdy z modeli występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu można doskonale dopasować tkaninę lub odcień drewna i aluminium do stylu panującego we wnętrzu.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć:

  • żaluzje pionowe verticale,

  • żaluzje poziome aluminiowe,

  • żaluzje drewniane,

  • żaluzje bambusowe

Żaluzje pionowe verticale

Verticale to żaluzje pionowe, których elementy zamontowane są na niskoprofilowej szynie mocowanej do sufitu lub ściany nad oknem.Taki sposób montażu pozwala na ich dodatkowe obracanie wokół własnej osi. Zapewnia to znakomitą kontrolę nad dopływem światła do wnętrz, a także pozwala na dowolny sposób osłaniania okien. Standardowo szyna lakierowana jest na biało, jednak na życzenie klienta można wykorzystać również inne kolory lakierów. Kiedy jest to konieczne, możliwe jest zamontowanie szyny pod skosem, np. na poddaszu.

Żaluzje pionowe dobrze radzą sobie z zasłanianiem dużych powierzchni okiennych. Najczęściej można spotkać je w biurach i budynkach użyteczności publicznej, choć coraz częściej goszczą także w domach. Tego typu modele mogą być sterowane zarówno manualnie za pomocą łańcuszka, jak i elektrycznie. Proponujemy szeroki wybór tkanin o różnorodnej charakterystyce. Posiadamy w ofercie materiały w rozmaitych kolorach i fakturach, które z łatwością dopasujecie Państwo do swojego wnętrza.

Żaluzje aluminiowe

Szeroka paleta barw, niewielka masa, a także łatwość czyszczenia to najważniejsze zalety żaluzji aluminiowych. Co jeszcze je wyróżnia? Przede wszystkim są tańsze od tych wykonanych z drewna, dlatego wielu klientów decyduje się właśnie na ich zakup. Proponujemy nie tylko szeroką dostępność kolorów listew, ale również osprzętusznurka, drabinki i rynien. Warto zastanowić się nie tylko nad barwą, ale również wymiarami aluminiowych listew. Proponujemy standardowe blaszki o szerokości 50 mm, ale również węższe – 25 i 16 mm. Aby zapewnić estetyczny wygląd i funkcjonalność osłony, niezbędne jest wykonanie żaluzji na wymiar. Tylko wówczas będą one spełniały swoją funkcję.

Żaluzje drewniane

Jeśli zależy Państwu na ponadczasowej elegancji osłony okiennej, znakomitym wyborem będzie montaż żaluzji drewnianych. Choć ich kolorystyka jest nieco mniej zróżnicowana niż tych z aluminium, to ze względu na wykorzystanie drewna stanowić one będą szlachetne wykończenie każdego wnętrza – zarówno tego w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Żaluzje bambusowe

Bambus to egzotyczny i ekskluzywny surowiec, który coraz częściej używany jest przy wykańczaniu wnętrz. Niewątpliwą zaletą żaluzji bambusowych jest ich lekkość. Dzięki niej obsługa osłony (zwłaszcza o dużych wymiarach) jest znacznie łatwiejsza. Montaż tego rodzaju żaluzji poleca się również w kuchniach i łazienkach, ponieważ są odporne na wilgoć. To daje im przewagę nad modelami drewnianymi.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług montażu żaluzji, które realizujemy na terenie Śląska i Zagłębia m.in. w Sosnowcu, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Czeladzi i Katowicach.