Rolety

Rolety – Śląsk

Rolety to popularny typ przysłon okiennych występujący w wielu różnych rodzajach. W ofercie posiadamy szeroki wybór rolet odpowiadających na różnorodne potrzeby klientów:

  • rolety materiałowe ekranowe,

  • rolety dzień noc,

  • rolety rzymskie,

W zależności od rodzaju rolety i upodobań klientów mogą być one montowane bezpośrednio na ramie okna, do sufitu lub do ściany w sposób inwazyjny (przykręcając element mocujący roletę) lub nieinwazyjny (z wykorzystaniem taśmy dwustronnej piankowej lub uchwytów bezinwazyjnych ).

Klasyczne rolety materiałowe

Rolety materiałowe ekranowe to bardzo popularne rozwiązanie często wybierane przez klientów. Posiadamy w ofercie szeroki wybór tkanin w różnych kolorach i fakturach. Oferujemy tkaniny tylko lekko rozpraszające światło lub materiały w pełni zaciemniające (blackout). Produkty są odpowiednio impregnowane, by zapewnić ich wytrzymałość i estetyczny wygląd przez długie lata.

Rolety dzień-noc

Rolety dzień-noc to jeden z ciekawszych rodzajów przesłon. Wykonane są z poziomych pasów materiału przeziernego i zaciemniającego ułożonych naprzemiennie. Dzięki temu możliwa jest regulacja ilości promieniowania wpadającej do pomieszczenia nie tylko poprzez unoszenie rolety, ale również zmianę pozycji pasm o różnym stopniu przezroczystości. W tym rodzaju rolet tkanina nawijana jest na rurę nawojową w dwóch równoległych do siebie warstwach.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskienie tylko regulują dostęp światła do pomieszczenia, ale stanowią również efektowną dekorację okna. W momencie zwijania tworzą estetyczne falbany. Wykonujemy rolety rzymskie z tkanin bawełnianych i lnianych o wielu różnych kolorach i wzorach.

Jesteśmy w stanie wykonać montaż rolet nie tylko w oknach o standardowych wymiarach, ale również w tych o kształtach nietypowych. Zajmujemy się również naprawą osłon okiennych. Działamy na terenie m.in. w Sosnowcu, Będzinie, Czeladzi, Katowicach i Dąbrowie Górniczej.