Kiedy sprawdzają się rolety rzymskie?

Kiedy sprawdzają się rolety rzymskie?

Rolety rzymskie z powodzeniem zastępują firany i żaluzje. Można je montować we wnętrzach nowoczesnych, tradycyjnych, skandynawskich czy industrialnych. Są wyjątkowo atrakcyjną ozdobą okien i ciekawym elementem aranżacji pomieszczeń. Pełnią również funkcję praktyczną, chroniąc przestrzenie przed ostrym słońcem.

Gdzie sprawdzają się rolety rzymskie?

Rolety rzymskie pasują do stylowych, klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Sprawdzają się w salonach, sypialniach, pokojach dziennych, jak i w kuchniach.  Montowane są nie tylko w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, ale też w hotelach i biurach. Możliwości wykorzystania rolet rzymskich są praktycznie nieograniczone.  Zaletą rolet rzymskich z firmy SUNMAR jest fakt szycia ich z najlepszej jakości tkanin bawełnianych i lnianych o różnych fakturach i wzorach. Jednak nie tylko walory estetyczne decydują o wyborze tego typu osłon, ale przede wszystkim funkcje praktyczne. Utrudniają zaglądanie do pomieszczeń sąsiadom i przechodniom, ale też chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi.

Dlaczego warto zamontować rolety rzymskie?

Rolety rzymskie są szyte na miarę z bawełny i lnu. Można wybrać dowolny kolor i wzór, co pozwala wybrać różne osłony do każdego wnętrza. Rolety rzymskie są bardzo łatwe w czyszczeniu, ponieważ można je prać w pralce podobnie jak firany i zasłony. Tkaniny są odporne na proszki, więc nie ma obaw, że stracą na wyglądzie. Ładnie wyglądają na oknach i są przyjemne w dotyku. Ponadto łatwo się reguluje, podciągając do góry lub zaciągając w dół, celem zaciemnienia wnętrza. Cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ nie ma wygodniejszych osłon, od rolet rzymskich. Planując zamówienie produktów, trzeba dokładnie wymierzyć każde okno, ponieważ występują w różnych rozmiarach.

Kiedy sprawdzają się rolety rzymskie?